Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vond

    MODERÁTOR

    válasz madgie #54052 üzenetére

    Én most próbálom megoldani, hogy a lehető legkevesebb plusz súllyal és kényelmetlenséggel járjon, hogy a Feelworld F6 Plus-t is ráapplikáljam a Weebill S-re. ;] Persze ezt sem fogom állandóan használni, mert nem kell mindenhova, de azért merőben más kétszer akkora kijelzőn komponálni, meg fókuszt húzni. :)

    De hogy ON is legyek: :B

    Az elmúlt pár hónapban nem sok időm volt sorozatozni, de azért párat sikerült megnézni. A Ted Lasso kicseszett szórakoztató, feelgood sori. Elnéztem volna jó sokáig még. Az Alienist S2 is nagyon jó volt. Kicsit más, mint az első évad, jobban rámentek a kapcsolatokra, drámára, de jót tett neki. A hangulat pedig továbbra is parádés. A Queen's Gambit is szuper volt, végig lekötött, nagyon jó kis fejlődéstörténet, fiktív életrajzi dráma. Anya Taylor-Joy-t továbbra is imádom. A fényképezés és a zenék pedig egyenesen lehengerlőek. A Boys S2 nagyjából hozta a szintet, de nálam valahogy nem ütött akkorát, mint az első évad. Az Undoing viszont elég nagy csalódás. A potenciál megvolt benne, de nem állt össze. Voltak jó pillanatai, de sokkal több hiba, logikátlanság, és következetlenség. A színészi játék is kilógott pár esetben (Sutherland viszont nagyon jó volt). A vége meg botrányosan szar. Rég láttam ilyen gáz befejezést, mind történeti megoldásban, mint kivitelezésben.

    The Great pedig külön bekezdésben, mert akkora nagy királyság. Merész, friss, brutál szórakoztató, de közben meg érdekes is. Hatalmas pacsi a készítőknek, hogy ilyen egyedi cuccot hoztak össze. Nagyon várom a folytatást. :)

    [ Szerkesztve ]

    VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

Új hozzászólás Aktív témák