Új hozzászólás Aktív témák

  • stellaz

    addikt

    3 test probléma

    Korábban írtam, hogy nem annyira tetszett a könyv és elakadtam a Sötét erdő kötetnél, de a sorozat meg igen. Most ellent kell mondanom saját magamnak, mert megint elővettem a könyveket, most járok az utolsó kötetnél és azt kell, hogy mondjam, egészen fantasztikus, le sem lehet tenni. A könyvek bőven túlmutatnak a sorozaton.

    Szerintem elsőre az lehetett a probléma, hogy a kínai nevek könnyen összekeverhetőek + az első könyvben voltak fordítási hibák is, ezért kissé összekuszálódtak a dolgok a fejemben, hogy ki kicsoda. A sorozat jó volt, hogy arcokat rendelt az emberekhez, így már a könyvben sem okozott akkora gondot követni a szereplőket. A könyv sok esetben hozza egy szépirodalmi mű minőségét és utólag mindig kiderül, hogy egy karakter érzelmi világának hosszas bemutatása nagyon is értelmet nyer a cselekmények során.

    Egyébként a netfilexes sorozatot is jónak ítélem meg a könyvek tükrében is, de az inkább csak kivonata a történetnek.

    Egyébként némi laikus érdeklődés kell a fizika iránt, hogy tökéletesen élvezhető legyen, mert tulajdonképpen ezekre van alapozva szinte minden.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák