Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz Bad Pritt #76379 üzenetére

    Én pont ezt gondoltam, csak annyi különbséggel hogy én talán csak a Fallouttal vagy a Fallout 2-vel játszottam. Ez egy sorozat a játék fantáborának. Önállóan külsősöknek túl harsány, túl vad, túl színes és gyakran szinte egy Mad Max paródiának tűnik, erősen klisés. A jelenben tartja az embert, jelezve hogy van egy komoly háttértörténet, történelem, de az most nem fontos. Ilyen fura ugrálással a komoly és a parodia vonal között az Orville-ben találkoztam.

    Amitől működik az a játékból jön.
    Amitől nem működik az szintén a játékból jön.
    Több mint tisztességes játékadaptáció, de számomra csak egyszer megnézős. A Halohoz képest sokkal jobban ügyeltek a háttérsztori bemutatására, de kevés lett benne a rejtély az évad végére, nem igazán volt cliffhanger, kevés a mellékszál és a történet főszála eléggé egydimenziós maradt.

    Azt el tudom képzelni, hogy az USA-ban egy bizonyos generációnak ez benne volt az életében, mint valódi lehetőség, és a jelenlegi prepperek kaptak egy új cultfilmet.

    A rengeteg odaillő dalbetéttel pedig valami újat tettek le az asztalra.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák