Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz markknight #72563 üzenetére

    ...én ebből szerintem megvárom a teljes évadot: mandalorian-ból is azokat a részeket bírtam legjobban, amiben benne volt és kardozott :DDD andor-t elkezdtem, de 1 rész után nem visz rá semmi, hogy folytassam

    megnéztem 1 hét alatt a 3 évad mandalorian-t, de már kezdtem kaparni a falat: főleg, hogy a 2. és 3. évad közt rohadt nagy lukat éreztem.... Luke elviszi Grogu-t, majd a 3. évadban megint ott van? wtf? utólag olvastam csak, hogy oda meg kellett volna nézni a Boba Fett sorozatot, mert az adja a magyarázatot :U azt viszont direkt kerültem... na, a 3. évad mandalorian erősen izzadtságszagú volt: fő sztoriban egy tyúklépés előre, egy hátra, jobbra-balra, tömény f*ngreszelés... közben 1-1 béna sidequest elvitte a részeket, sőt ami nálam kiverte: a filler rész a birodalmiból átállt tudóssal, akit megszívattak... annak a résznek annyi volt a lényege, hogy megtudjuk: szereti a birodalmi kekszet :W

    ...a Rogue One-t is 1-2 hete pótoltam: nem volt az annyira rossz... tetszett, hogy a végén kb mindenki meghalt :D amiben viszont ezek a sorozatok felrakták a lécet: a minőség... abba nem lehet belekötni, mert minden egyes ilyen fél órás rész simán hozza a legújabb trilógia színvonalát látványban... és azokat a filmeket moziba szánták :K

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák