Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Tasunkó #70964 üzenetére

    szerintem működhetett volna a sorozat akkor is, ha nem teszik a fókuszt 1-1 szereplő szexuális beállítottságára :K egyszerűen nem fért bele egyik évadba se egyetlen normális hetero kapcsolat sem... olyan érzésem volt, hogy most ez a felkapott téma, hogy "hívjuk fel a figyelmet az elfogadás fontosságára és mutassunk be nagytotálban mindent, amit mindenkinek el KELL fogadni" ...közben a sztori jó volt, a stílus is, a fordulatok is, csak nálam az adott jelenetek nélkül is simán működöt volna, ha ezeket kihagyva 5-10percekkel rövidebbre vágnak 1-1 részt... (érdemileg semmit nem tett nálam hozzá, hogy tudtam, ki-kinek-hova szereti dugni a nemi szervét)

    ...amúgy nem csak ennél a sorozatnál tud ez zavarni: máshol is zavar, ha alapvetően túlzásba viszik a szexualitás bemutatását... példának még mindig Vince Gilligan-t tudom felhozni, aki bemutatta azért Saul és Kim kapcsolatát, de nem pakolt minden 2. epizódba 5perces filler dugást :D megvolt a 2 karakter közt a kémia, volt 1-1 kisebb jelenetük is, de ennyivel letudva... nem ez volt a sorozat lényege és semmit nem tett volna hozzá, ha ebből többet rak bele

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák