Új hozzászólás Aktív témák

  • Piszmaty76

    aktív tag

    válasz paatrick #69892 üzenetére

    Én attól kapok heveny hányingert, hogy fognak egy nagy rajongóbázissal bíró művet (játék, rajzfilm stb.) megfilmesítés céljából, hogy meglovagolják az adott mű sikerét, ellenben izélnek egy icipicit is tisztelni azt. És megy a rácsodálkozás, hogy mi ezzel a gond. A rajongótábor van éppen telibekakilva, akik nem feltétlenül ezt érdemelnék. Ha csinálnának pl. egy könyvből filmet, amit a bolygón élők 99%-a nem ismer és a legújabb trend szerint k*rvítják el, valószínűleg nem okozna ilyen felháborodást. Szerintem. Tudom, hogy a behozott pénz számít csak, de joguk van a fanoknak is háborogni a kedvencük megcsúfolása miatt. Ami nem feltétlenül woke-ságból fakad, akármilyen trendi is legyen manapság ezzel billogozni másokat. Respect az összefoglalódhoz. :K

    [ Szerkesztve ]

    Thermaltake Overseer RX-1, Seasonic Prime 750W Titanium, ASUS C8H X570 wifi, R9 5900X, Thermalright Peerless Assassin SE, G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Trident Z RGB, Sapphire 7900XTX Nitro+, Samsung 960 pro NVME gen3. 256GB/Kingston KC3000 NVME gen4. 2TB, LG QNED863QA 55" (HDMI 2.1)

Új hozzászólás Aktív témák