Új hozzászólás Aktív témák

  • paatrick

    őstag

    Last of us E9

    Megdicsérem a készítőket, tökéletesen érdektelen összecsapott befejezést sikerült csinálni ami teljesen beleillik az eddigi részek színvonalába :D
    Mondjuk miután elindult a rész és láttam hogy 40 perc az egész, nem is számítottam másra.

    Azt viszont meglepődve láttam hogy M szerepét nem változtatták meg, nem is értem mi üthetett hirtelen a készítőkbe.

    Összességében a sorozatról:
    Magasra helyezték maguknak a lécet, amire még rá is tromfoltak hogy "milyen hűek lesznek az alapanyaghoz", meg "legjobb dolog ami videójátékkal történhetett" nyilatkozatok, cikkek tömkelege a sorozat előtt. Hát elég nagy pofára esés lett belőle.
    Az akció-dráma arány valami elképesztően rossz lett, és csak szeretném kiemelni hogy a játék egyik lényegi pontja hogy bárhol lehet veszély, erdőben, pusztában, városban, mindegy hogy zombi vagy ember.
    Erre 2 főszereplőnk a sorozatban gyakorlatilag átsasszézik az országon azt kész :B
    És a másik fontos pont a játékban Joel-Ellie kapcsolatának alakulása, bár nem történik semmi akció a sorozatban ami elvenné az időt, mégse épül, mégse halad, a végén meg 2 részbe akarják bepasszírozni amit addig kellett volna elérni.
    Imdb 9,1 az évtized vicce már előre odaadom neki :P

    Majd még jövök egy játék vs sorozat BLM, wokeság, fehérgyűlület fejtegetéssel.

    A hónap végén jelenik meg a játék PC-re is aki át akarja élni az igazi last of us élményt annak most már nem lesz akadály.

    ---
    #69723 k-adi
    Főleg hogy csak 9 részes :D

    [ Szerkesztve ]

    6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

Új hozzászólás Aktív témák