Új hozzászólás Aktív témák

  • jonnyjoker01

    veterán

    válasz DS39 #64465 üzenetére

    Szerintem amióta nem tudja irányítani a többi karaktert Christina/Dolores, azóta "értek össze" az idősíkok. Azelőtt az ő szemszögéből mindig szimulációban voltunk, ami a valóságban történő eseményeket készítette elő (előre leszimulálta). Stubbs mondta Frankie-nek az Olympiad előtt (fejből idézve): nem a találkozás pillanata fontos, hanem hogy ezután mi jön. Addig a pontig míg a szimuláció előrevetítette a valóságot igazából nem is volt fontos, hogy most éppen szimulációban vagy a valóságban vagyunk mivel mindkettő hasonló (de még nem ugyanaz a szó szoros értelmében). Gondolom majd most lesz fontos, hogy kinyílt a kapu és "csatlakozik a két világ" (Sublime és a valóság) és mindkettő egy és ugyanazzá válik (ahelyett, hogy az egyik "előidézné" a másikat).

    De megint csak mondom ez egy tipp, fogalmam sincs igazából, kb így gondolkodok :DDD

    A kádas jelenetnek a célja szerintem csak annyi volt, hogy ott egy erős visszacsatolás érte Christinát, hogy ő más és nem ember, addig nem nagyon értette hogy mi van, meg most sem érti, meg mi sem értjük :DDD

    #64463 Janaboy: nekem ott kezdett el kattogni az agyam, hogy itt valami nem okés :D

    Sőt, mi van hogyha Christina már "ascended host" és a valóságban egy ilyen fehér karnélküli izével mászkál, VR-ban pedig rendes testtel él? Mi van ha ez Halores célja? Bár mondjuk szerintem Stubbs és Frankie-nek feltűnt volna egy nagy izé a folyosón. Ááá nem tudom jöjjön már a hétfő :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Üdv. Johnny

Új hozzászólás Aktív témák