Új hozzászólás Aktív témák

  • minek?:S

    őstag

    válasz Bad Pritt #63405 üzenetére

    Vagy csak más szemszögből nézzük. Te a reális oldal felől, én meg lelki oldal felől. A való életben is vannak olyan példák, amikor kimondasz dolgokat, de még nem fogod fel és idő kell, itt is simán el tudom képzelni, hogy persze, kimondta, de nem tudta elhinni. Pont ahogy mondta a RotS-ban is Yodának, hogy "Csak szólj és végzek az Uralkodóval, de Anakint nem tudom megölni". Kimondta, hogy a barátja meghalt, de képtelen volt elhinni, képtelen volt feldolgozni a kudarcát. Meg a másik, ahogy írtam, nyilván nem kritikus szemmel néztem, nem is szabad egy sw fannak ezt úgy néznie.

    A sequelt megint csak nem lehet egy lapon említeni egyik sorozattal sem, egyrészt mert pont azért törölték az EU-t, hogy teljesen új, független vonalat hozzanak létre. Ennek ellenére egyrészt összekukázgattak onnan mindent, ráadásul olyan dolgokat, amik eredetileg sem álltak stabil lábakon, másrészt teljesen következetlen volt az egész trilógia.. tulajdonképpen nem is lehet trilógiaként tekinteni rá, mert nem ad ki semmi egészet sem egyben, sem külön, nincs kidolgozva egyik karakter sem minimálisan sem és érezhetően a színészek sem tudtak mit kezdeni velük. A 3 filmből 1 db jelenet volt, ami értékelhető volt, a 8. részben. Azért itt jóval több és még az egyik legidegesítőbb karakter, Reva is érdekesebb sztorit kapott(még, ha felszínes is), mint a sequelben bárki, akár új, akár régi karakter, ráadásul itt még Anakin/Vader és Obi-Wan lelki hátterei is mélyebbek, mint bárkinek a folytatásból. Nagyon nem egy súlycsoport a 7-8-9 és a többi sw produktum.

    Üdv.:M.

Új hozzászólás Aktív témák