Új hozzászólás Aktív témák

  • Don.Corleone

    aktív tag

    válasz odrif #40689 üzenetére

    Én nem mondanám csalódásnak(mondjuk több cimborám is kiábrándult a sorozatból a 2. évad miatt), bár inkább keserű a szám íze, hiába magával ragadott az első évad és ez a vadnyugatos-robotos világ, de valami hasonlót vártam a 2. évadtól amit kaptam. Azaz, nem az az igazi áttörés és ahogy aztán írtad később csapong rendesen. De ezek ellenére bőven nézhető és izgalmas. :) Nekem spec. Ford baromira hiányzik, az ő szentimentális alakja maga a színész is egy kegyetlen jó választás ehhez a szerephez, de az elmélkedései-gondolatai szerintem adnak egy külön fűszert ennek a sorozatnak. Most kapott bő 10 percet, hát ez kevés volt. Igazából a sorozat gyártásra haragszok mert tele nyomják eszetlen lövöldözésekkel, felesleges akcióval, megy az agyatlan mészárlás és a gondolatébresztést, hogy a megnézett epizód után is ott legyen a fejedben ez a sztori, azt simán megölik. Most pedig ráadásul azt sem tudom melyik idősíkban mi a fene van.. :DDD bár kissé nyúzottan jutottam a 7. részhez, szóval ezt vissza fogom nézni szerintem.
    Arra lennék kíváncsi lesz-e 3. évad, mert őszintén szólva én nem látom mit lehetne itt kihozni a történetből. Első évad vége adta magát úgymond, de eddig nem kaptunk olyan fő szálat, legalábbis szerintem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák