Új hozzászólás Aktív témák

  • jonnyjoker01

    veterán

    válasz jonnyjoker01 #40206 üzenetére

    Legion S02E05-06 spoiler

    Áh, nem megy, ennél többet nem tudok belegondolni: szerintem a lényeg az volt, hogy bemutassák Amy mindig is jelen volt az (összes) életében. Szerintem nagy fordulatot fog venni a sorozat ezentúl, most, hogy ez a fix dolog nincs. Tippre Davidből egy bosszúálló mániákus lesz ;] Ja még annyit az évad jövőképéhez: szerintem Farouk azzal a kis izével akarja majd uralni David testét. Ugye Farouk eredeti teste is mutáns volt, ami miatt volt olyan erős, mint ahogy azt néhány karakter régi meséléséből hallottuk, David viszont sokkal erősebb nála és az előző évadban is őt akarta megszerezni. Szerintem nem a saját testére utazik és ez az Amy - Lenny átalakulás is csak egy teszt volt.

    Legion spoiler szerk, megvilágosodás :DDD :

    Farouk mondja, hogy az a valóság, amit te választasz. Lehet, hogy David azt a változatot választotta ki magának, mint "igaz, fő valóság", amelyikben később Amy meghal és pont ezért extra szar a helyzete? Merthogy ismeri a többi valóság-vonalat is, mindegyikben ott van mellette valamilyen formában Amy, de amit ő választott, abban már nem? Vagy ezután lesz valami agycsavaró, "semmisemavalóság" -szerű hókuszpókusz amitől eldobjuk majd az agyunkat? - Istenem de imádom ezt a sorozatot :C :DD

    Közben megnéztem Lucifer új részét is (S3E23):

    Ez a rész egy szép nagy 10/10. Minden ami az eddigi évadból hiányzott, ebben a részben benne volt. Túlvilági dolgok végre picit komolyabban mint eddig (Charlotte - Amenadiel szál) , Chloenak szerelmet vallott Lucifer és VÉGRE NEM CSESZTE EL AZ EGÉSZET, Mazikeen végre újra a jó oldalon :R

    Kíváncsi vagyok milyen lesz az évadzáró, tippre Charlotte meggyilkolása után fognak nyomozni, végkimenetel lehet, hogy Kaint megölik, vagy Lucyka elviszi magával a pokolba, vagy szimplán eltűnik Los Angelesből, új életet kezd máshol, mint eddig évezredek óta tette. Bár azért azt nem hiszem, hogy büntetlenül maradna az évad végére. Emellett viszont muszáj valami cliffhangert is beültetniük a végére, remélem valami izgalmasabb, fantasy sztorival állnak elő.

    Közben megnéztem imdb-n a pontozást erre a részre: 9.6 :C

    [ Szerkesztve ]

    Üdv. Johnny

Új hozzászólás Aktív témák