Új hozzászólás Aktív témák

  • S e t h

    nagyúr

    Néhány sorozat az utóbbi időben a megnézettek közül.

    Wayward pines második évad
    Nem akartam megnézni, de mivel nem volt más ráfanyalodtam és mennyire nem bántam meg, mondhatni minőségi ugrás az első évad után, bár a középszert így sem nagyon ugorja át. Az első évad nagy talánya után a végére atomjaira hullott a sorozat, hogy a másodikban már némileg több sci-fit vigyenek bele kvázi időutazás, evolúció formájában, kifejezetten várom a következő évadot. 7 pont

    Mr Robot második évad
    Az első évad első 1-2 része mekkorát ütött, te jó isten!Hogy utána a nagy lendülettől jól seggre is üljön mi meg nézegessük a hasadt személyiségű hacker vergődését. Megértem, hogy az it's a kind of magic nem tarthat örökké, nem lehet minden részben feltörni a NASAt, Pentagont, de hogy deviánsokkal, szexuális aberrációkkal töltsék ki a hézagokat, köszi nem. Annak ellenére sem várom ami történt a második évad végén. 5 pont

    American crime story
    Állítólag az Usában nagyon ment, nem csoda, de nálunk szerintem nagy érdektelenség övezte, mivel nem volt médiaesemény az O.J ügy. Az Aznap éjjelhez tudnám hasonlítani gyengébb kivitelben, más nézőpontból, arra mindenképpen jó, hogy lássuk miként képes a média befolyásolni egy büntetőeljárás menetét. Mellékesen O.J arcába egy szívlapáttal. 8 pont

    Taboo
    Tom Hardy jött, látott és ásítozásra késztetett. Számomra abszolút érdektelen sztori, részről részre darálom, de nem látok benne semmit, amivel az utolsó részre össze tudná magát szedni. A flashbackek különösen gagyira sikerültek, de legalább nem is érdekel mi húzódhat meg a háttérben. Meglepne ha sikerülne nagyot változtatni az utolsó részre. 6 pont

    Peaky blinders
    Kosztümös gengszterkedés Sam Neillel és Cillian Murphyvel, akinek két színű jéghideg szemei lyukat égetnének Chuck Norris szakállába is. Cigány maffia kontra olasz és zsidó maffia, a SOA óta nem találkoztam ilyen erős (családi)drámával, amely bűnszervezet működésének mindennapjait mutatja be.Halkan jegyzem meg, hogy Tom Hardy alakítása még itt is sokrétűbbnek tűnik, mint a Tabooban, holott még csak pár mondatát láttam az őrült zsidó bandavezérnek. 9 pont

    TWD
    4-5 pont, minden további szó felesleges.

    Supernatural
    Most már megvárom mikor vonulnak nyugdíjba a fiúk. Tiszteletlenség lenne pontoznom.

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Új hozzászólás Aktív témák