Új hozzászólás Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    válasz br.rak #15810 üzenetére

    köszönöm

    ma este mennézem'
    úgy érzem nyomnom kell az ágyat, amint hazaértem

    (#15809) spammer: a true detective több helyen is kicsapta kicsit a biztosítékot .-)
    spoiler
    már az elején összetapozsgálja a képt detektív a helyszínt
    majd eléggé valószínűtlen, hogy megtörténjen az amir őla film szól, hogy egy ilyen beteg elméjű ember, egy ekkora területet örököljön, és ilyen "díszletet" tervezzen, és az hogy a két detectív ne egymást fedezve menjen be a területre, majd hogy a végén éppenhogy megérkezzen a segítség

    spoiler

    (#13963) bok92:
    én is pont tegnap néztem meg a the fall-t ... tetszetős, egész közel állhat a valósághoz
    spoiler
    bár hogy van egy ablak, amin ki- s be tud mászkálni a serialkiller, eléggé nonszensz. meg hogy nem nézi az ablakon át, hogy kijön-mijön, hogy egy pasival jön meg a leendő áldozat.
    és az hogy bement a rendőrségre, nonszensz. el kellett volna bagatelizálnia a nőjének, hogy "ugyan, senki sem ismer fel minket, minek menjek be" ... és ha meg is találnák, azt mondhatná, hogy nem látta a TV-ben a felhívást. meg nem ilyen egyszerű felvenni a kontaktot a gyilkossal ... most már mindenféle mintájuk van ... hang, DNS, beleillik a profilba.

    spoiler

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Új hozzászólás Aktív témák