Új hozzászólás Aktív témák

  • m3ss

    veterán

    válasz nozs23 #36191 üzenetére

    a kommentem elso bekezdese inkabb a kerdezonek ment. nem kell felnie, nem fog a taskaban meghalni kirandulas alatt vmelyik muanyag 3rd party uveg :DDD
    amugy eleg sok az az 1 stop, ha nem iso 200-rol 400-ra lepsz, hanem 6400-rol 12800-ra. es belteren pont ez fog tortenni. hacsak nem a muzeumban vagy este az utcan szorakozol 1/15-on a stabiddal. ez az egesz f4-es obi fullframe vazon otlet ha belteren is hasznalja az illeto nem egy jo dontes sztem. mar a 2.8 is hatareset. eloszor is manapsag nagyon jol fokuszalnak a gepek igy az f4-es dofnak a toredeke is eleg szinte barmire belteren. hiaba veszel csillivilli vazat ha majd az iso 6400-12800-as kepeket fogod nezegetni. foleg utomunkazni lesz problemas. dinamika, szinek...

    #36193kovsol attol hogy lefekszel a koszba vele nem is fog lekopni. amikor setalgatsz veluk egesz nap es folyamatosan surlodik a ruhahoz/ovhoz, gondolom attol kopik a vaz sarka nekem. tukros nem kopott semennyire ehhez kepest. szemkagylo is akkor esik le, amikor combomnak/csipomnek utkozik a kamera ha epp himbalozik.

    [ Szerkesztve ]

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Új hozzászólás Aktív témák