Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    Köszi skacok! :R

    Mikrofon: persze, évek óta rendszeres olvasója vagyok, itt is linkeltem többször.

    Grigo: az a mai próbához jönne jól, egy óra és kiderül, hogy csak a Commlite-tal nincs végtelen, vagy a buta adapterekkel sem. Ha a Commlite a rossz, akkor lehet kölcsönkérem :)

    KawaBazsy: köszi, Konyi írta üzenetben, hogy szerdán épp jár is Pesten

    Százbolha: tudod, Murphy... múlt pénteken kaptam meg a megerősítést, hogy mehetek - a 35-ösért a találkozót aznapra már nem tudtuk leszervezni, csak hétfőre, mert a srác vidékről jár be; én pedig nem aggódtam, mert addig meg voltam róla győződve, hogy ez jó lesz. Erre lásd...

    Szempontok részemről: legyen aránylag kicsi-könnyű-kompakt; középen okés élesség és jó kontraszt nyitva, f4-en tűrhető, f5.6-on jó sarkok; és lehetőleg ne legyen veiling flare, se sok kóma, se túl karakteres rajzolat. Nem mellesleg ár: a Yongnuo gyárt egy AF-es Canon 35 f2 kópiát, ami a Canonnál kicsit gyengébb, de néhány felszaladt árú régi obinál mégis jobban teljesít. Ezekbe a szempontokba nem tudom, mik férnek még bele...

    Hyderabad majdnem olyan népes, mint Mo (8 m), csak lesz ott is valami fotóbolt...

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák