Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    Na, akkor írok róla egy kicsit. A Q8FN egyszerűen elképesztő, az állam keresem néha a padlón, valami brutális az a képminőség, amit ez a tv produkál. A hangja ennek is szar, de hát ki az aki ezeket hallgatja a saját hangszóróján. Az ambient miatt, úgy döntöttem, hogy az egyik falat valamilyen egyedire csináljuk. A tv nagyon gyors, ebben valami új proci van, hogy ez most ennek köszönhető, vagy a tizen 4.0-nak, vagy a kettő együtt azt nem tudom, de a q6f ehhez képest lassú, pedig azt is gyorsnak találtam elsőre. Ugye a kislányaimnak 55-ös q6f van, szóval így meg végképp van összehasonlítási alap. Ezt a tv-t azért már jobban lehet nézni oldalról is, de még ez is fakul, komolyan hihetetlen, ha egy H6400 nem, akkor ezek miért. Szóval frankó, de már ez is egyszer kifagyott a pájó erősítőmmel. Konnektor ki-be és megjavult, vannak azért ezzel a rendszerrel gondok még...
    De összességében nagyon tetszik, ami képileg elém tárul.

    Szóval, ez a nyári BackFriday addig baszkurálta a csőrömet, hogy végül eldöntöttem, hogy kell nekem a legnagyobb árengedménnyel kínált tévéjük. A Q8FN
    Szóval, volt nekem egy idei 82-es q6f (ami alig 2 hónapos volt), ezt sikerült eladnom itt a szomszédomnak elég jó árban, 250 ezret buktam rajta, így alig kellett pótolnom hozzá azt a pénzt, amiért rögtön megrendeltem a q8fn-t. Tehát BF alatt ez 3899 USD volt.

    Ha ez nem volt jó üzlet, akkor mi? :)

Új hozzászólás Aktív témák