Keresés

Aktív témák

  • Everman

    addikt

    válasz Gengi #7075 üzenetére

    "Nekem attól forog a gyomrom ,hogy ide jössz trollkodni."

    Bocsi, de meg lettem szólítva, illő volt válaszolni. Ha meg szándékosan félre akarnak valakit vezetni az nem igen szokott tetszeni és szóvá teszem.

    "Az Iphone a világ legszuperebb készüléke kijelzője tökéletes hiszen látszik"

    Hát igen, persze előtte meg nyomtuk a marketing rizsát, hogy a Super AMOLED a legjobb és bármely szögből tökéletes képet ad és hagyományos kijelzők elbújhatnak mellette.
    Most, hogy ez már egyre inkább megdőlni látszik máris jön a sértett duzzogás.

    "Meg lett írva ,hogy nézze meg élőben próbálja ki."

    Ha elolvastad amit írtam kritikaként, akkor tudhatnád, hogy erről boltban nem fog megbizonyosodni. Ott csak a készüléket és a rendszert tudja megnézni (ha emlékszel én is azt írtam, hogy az SGS a GPS gyengélkedéseitől eltekintve jó készülék), amivel gondja van az iPhone-ról érkező tulajnak az az alkalmazások minősége. Pl. örülök, hogy a ThinkFree Office tud szerkeszteni, de a Docs to Go és a QuickOffice Connect is tud, kár, hogy a desktop gépen használt táblázataim több mint fele nem működött velük. Ezekről egy boltban nem fog meggyőződni, az tuti.
    Lehet, hogy nem tetszik, hogy kritikával élek az Androiddal szemben (még egyszer hangsúlyozom, nem a Galaxy S-el szemben), de szerintem aki itt érdeklődik az az árnyoldalakra is kíváncsi.

    Lehet ezt vitatni, de kicsit furán hat, mikor a szaksajtó GPSGate-ről beszél és a Samsung is elismerte ezt a problémát, akkor valaki kijelentse egy leendő vásárlónak, hogy a GPS-el nincs semmi gond, pedig elég csak visszalapozni és rengeteg panasz van ezzel kapcsolatban ezen a fórumon is, akárcsak a készenlét időről is, ami ilyenkor hirtelen 3 napra duzzad, a valóságban meg nem árt, ha van a kedves tulajnál autós töltő és usb kábel :D

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák