Új hozzászólás Aktív témák

  • stefi68

    addikt

    Általában rá szoktam jönni a miért-ekre, vagy utána nyomozok a dolgoknak.
    Most viszont nem jutok dűlőre.
    Neat ROM-ot használok már jó ideje. Eddig a legrövidebb életciklust megélt 5.8 verzió jött be a legjobban.
    Aki figyeli a Neat "életútját" tudja, hogy kb 2 napig volt fent ez a verzió, mert a fejlesztő eltávolította.
    Nos nekem aksi kímélés szempontjából ez jött be a legjobban Extra Lite módon feltéve, Apolo 4.13 Regular társaságában.
    Semmi különlegeset nem állítgattam benne, mégis sikerült elérnem, hogy pl. estétől reggelig (8 óra), nem használva repülő módot, wifi és egyebek kikapcsolva, 1%-ot esett csak az akkuszint. Más verzióknál ez 3% körül van /8 óra.
    Ezt sem előtte, sem utána nem sikerült elérnem egy verzióval sem. Hiába tiszta telepítéssel rakom fel őket.
    Ha jobban bele gondolok az 5.8-ig úgy jutottam el, hogy egymásra telepítettem az új verziókat.
    Volt olyan is, hogy még cache/Dalvik cache törlés sem volt.
    Ugyanazokat az alkalmazásokat használom minden verzión.

    Szóval nem értem az egészet. Wakelock detector, GSam Battery sem segített kideríteni miért van ez.

    Már némi összeesküvés elméletem is született azzal kapcsolatban, hogy mért vette le Sale olyan gyorsan az 5.8-at. Túl jól sikerült :D

    Ha valakinek van építő ötlete szívesen várom.

    Nagy baj nincs, mert van CWM Backup erről a jól sikerült összeállításról. Azóta is kipróbálok minden új verziót: 5.9 -> 6.0 -> 6.0.1, de a vége mindig az, hogy megy vissza a jól bevált 5.8

    ◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

Új hozzászólás Aktív témák