Új hozzászólás Aktív témák

  • Ndruu

    MODERÁTOR

    válasz Detox! #517 üzenetére

    a Brain Scorcher (legyen magyarul agyperzselő) antennákból áll... ezeket kell majd lekapcsolni... amíg odáig eljut az ember, addig rengeteg ellenfélt le lehet/kell ölni... és azoknál nemcsak azért van fegyver, hogy téged megöljenek, hanem azért is, hogy azt te felvehesd és magaddal cipeld... nem... nem játékból... azzal lehet lőni... és még ammo is van hozzá a bácsinál, akitől a fegyvert loptad... nem kell a kereskedőtől venni fegyvert, sőt.. semmit nem kell venni (max kaját ha nagyon sürgős, meg kötszert, de az is van a hulláknál bőven) lopni kell, ahogy a többiek is csinálják... mert aki nem lop az majd megbánja (továbbra is a játékról beszélek, nem tértem ki..:) ) [van egy megérzésem, hogy melyik befejezést fogod kapni]

    a pultosnál meg a tudósnál van bőven rakomány, olyan lőszerek, amelyek a későbbiekben jók lesznek az ''újabb fegyverekbe''...

    a ''kordonos pali''-n nem tudom kit értesz... talán csak nem a Tradert? aki a legelején van a föld alatti pincécskében? nála is vannak néha jó fegyverek, de mint mondtam, semmit sem kötelező megvenni...

    a gránátvetőket úgy lehet felrakni a fegyóra, hogy először is megfelelő fegyó kell a gránátvető alá (az Inventoryban a gránátvető leírásában le van írva, hogy melyikre megy fel..) aztán ha már tudod akkor magadhozveszed azt a bizonyos fegyvert (mondjuk Obokan) és a gránátvetőre jobb klikk, majd attach to weapon (csatolja a fegyverhez)

    sok sikert... ha más kérdésed támad akkor... hát... itt vagyunk

    Harrrr!!!!

Új hozzászólás Aktív témák