Új hozzászólás Aktív témák

  • Bencom ™

    őstag

    válasz Bencom ™ #3537 üzenetére

    sajnos nem volt feliratozva, viszont végigvittem... a képfeltöltőre várok, mert baromi vicces vége lett, linkelem is mindjárt :DDD

    Amúgy azzal a belga fegyverrel, ami a végén a monolithosoknál van, és valami ufó-gun-nak néz ki, gyerekjáték végigmenni... az utolsó pálya lehetett volna egy kicsit nehezebb is :U

    Ja meg a vicces, hogy a videóban eltűnik rólam az exo (igaz, a végén military suitban nyomtam már, de az sem volt rajtam :DDD) és AK-val írtom szét a népet, pedig kb 7-8 pálya óta egyáltalán nem volt nálam AK. Miután először megérkeztem a bárba, azóta nem is használtam, meg nem is volt nálam, de sebaj :DDD

    na és a beígért kép (ami úgy készült, hogy lement a vidi, bejöttek a készítők majd pár perc után meguntam, nyomtam egy esc-et és ez fogadott (bár a játékban nem volt ennyire fehér a kép, hanem kb olyan mint mikor beleugrok egy teleportba (mert ugye az az utolsó mozzanat)
    [link]

    Szóval utána egyből ki is tett a winfosba :DDD

    u.i.: egyébként jó kis gém, de nem hiszem hogy még egyszer végig fogom vinni :DDD Max belekezdek és kalandozgatok, de ennyi stressz nekem elég volt :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák