Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz Bencom ™ #3525 üzenetére

    transzmute nincs, az már az OL rész volt:)

    van új techdemo! [link]

    impresszív, eszméletlen gyönyörű pár effekt (a textúrák meg utolérték az OLt:DDD ). viszont a HDsen látszik, hogy AA nélkül vették fel... remélem azért DX10.1et is implementálják, hogy legalább az Ati tulajoknak legyen élsimításuk.

    SPOILER
    nézzükcsak. te most CNPP2ben vagy. oda kell 2/3 (urchin/)crystal, maradék helyre meg 2-3 mamas/night star +1 micha. akkor nem kell kötszer és nem kell antirad. aktívan gránátozz, ha beszorulnál a zetorba;> i gyíkamunnye. igazából 20 kötszerrel tökmind1 milyet viszel. exoval többet tudsz cipelni, militarynak jobb a radiation védelme, utóbbit én jobban szeretem oda. de végülis mindkettő tökéletes. ha nem ilyenben vagy, CNPP2ben van két exo is -egyik a dekóderes ajtó előtt, a másik a brutális sugárzású pincében- aztán vége ennek a pályának, kinyitod a kaput a dekóderrel és át lehet állni 1Xmicha-3Xmamas/night-(1Xcrystal/)Soul kombóra, esetleg (0-3)Xmamas-(1-4)XNight Star kombóra megfejelve egy Crystallal. felesleges cucc eldobható, páncél még lesz a végéig csak a következő két pályán 3 exo meg 2-3 military, szóval ha sok golyót kapsz be akkor sincs baj. i gyíkamunnye. mert elsőre egy óra volt a pálya, és kb a végére kikészültem tőle:D

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák