Új hozzászólás Aktív témák

  • AthlonXP

    őstag

    ***Ol 2.0***

    Na most nekem is volt egy kis AI. Elérkeztem a szabadságiak bázisához. Beszéltem a "portással", majd mikor mentem át a hídon, hogy beszéljek a főnökkel, hírtelen jött egy kitörés. A stalkerek úgy el kezdtek rohanni menedéket keresve, hogy az egyikük majdnem fellökött.. :) Gyorsan rohantam én is utánnuk, majd szépen elbújtunk az egyik stalkerral ketten egy házban. :) Mikor vége lett a viharnak, bementem a fönökhöz és miközben beszélgettünk, vhogy bejött a bázisra egy "irányító" szörny ( tudjátok, aki magáhozszív mikor támad, az a félmeztelen szerencsétlenség... ) és az egyész szabadsági bázis létszámát zombivá változtatta!! :Y Naná, hogy ezután a sok hülye zombi akit a szörny irányított, nekem támadt. :((( Úgyhogy ki kellett írtanom az egész bázist, ráadásul úgy, hogy közben még a szörny elől is bújkálnom kellett, mert ha meglát, akkor magáhozszív. Közben pedig alig láttam vmit, mert ugye ha bizonyos távolságon belül vagy, akkor a szörny téged is irányítani akar.. Én meg alig láttam, szédelegtem és így kellett aprítanon. Sokszor csak úgy lőttem össze-vissza abba az irányba, amerről lőttek rám, hogy hátha eltalálok majd vkit... :U Szal nemsemmi kis csata lett a végén, pedig most egyáltalán nem akartam a szabadságiakkal semmit, csak úgy benéztem hozzájuk. Erre ez lett belőle. :))

Új hozzászólás Aktív témák