Új hozzászólás Aktív témák

  • SaGa59

    őstag

    válasz borovi #13393 üzenetére

    Szerintem logikus. Ott egy teherautó, amit elvinnél, de nem sikerült megegyezni a banditákkal, akik őrzik, így marad az, hogy megküzdesz velük (azaz kinyírod mind) és elhozod. Nem próbáltam ki, csak következtettem rá.
    Nagyon nem kell őket sajnálni, később úgyis ki fogod őket nyírni. Azt viszont nem tudom, ha most kiirtod a bandát, később ki fogja Molochot kirabolni, de majd kiderül. Lehet, hogy újabb brigád költöuik a helyükre...
    Vannak érdekes csavarok a modban.

    Kérdés: a mesterlövész alatt Sztyepnojt érted, vagy megjelent Andrej Cse? Ha az előbbi, Sztyepnoj ugyan jó lő, de nem mesterlövész. Később még beszélgess vele a Szabadságos bázison (ha megtaláltad Werner Steppan levelét). Ha Andrej Cse, akkor érdekelne, melyik ágon került elő. Érzésem szerint akkor jön, ha azt mondjuk Ripley-nek, hogy akkor most átadlak szép csendben a zsoldosoknak. Én ehelyett azt mondtam neki, elviszem a szabadságosokhoz, és kénytelen voltam kiirtani a zsoldosokat, Cse meg sehol.

    [ Szerkesztve ]

    STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

Új hozzászólás Aktív témák