Új hozzászólás Aktív témák

  • Sensut

    őstag

    válasz SaGa59 #11602 üzenetére

    Elintéztem én a sznorkot, késsel :K , vagy 20 újratöltés után. Számomra ez nem kihívás volt, ez öngyilkosság. Egy kihívást meg kell lehessen oldani egyetlen újratöltés nélkül, bármilyen nehéz is, akárcsak a való életben. Mindent megteszel, de legyen ám némi esélyed. Ha meghaltál, halott vagy, hiába tölthetsz újra. 10 éve vagyok tagja a Thief társaságnak, rengeteg küldetést készítettem a T2-höz, de mindig egyetlen dolgot vetettek a szemünkre a játékosok: adjunk esélyt nekik is, mert egy dolog, hogy én mint készítő gondoltam pld. egy ablakra, de neki az valahogy meg is kellene találni egy egész városban a nélkül, hogy tucatszor meghalna. És ha nem találja meg, akkor nincs esélye? Akkor ez már nem egy open world játék. Miből állt volna ki elrejteni néhány tárat a közelben, mint az eredeti részekben?

    Na, de jelenleg nincs kajám. Alig kapni kaját és folyton éhezem. Senki nem árul semmit, csak cserebere van, és mit ajánlanak: gitárt, szájharmonikát, mindenféle baromságot :D . Egynél kaptam kolbászt egy gránátért cserébe :D . Ez mókás, de éhen fogok halni basszus, mert a szarkofág körül nem találni egyetlen darab kenyeret. Nem rég szó volt valahol arról, hogy ne kelljen egy darab kenyér után futkosni egy Stalkerben. Na, hát itt az van. Már semmi sem érdekel, csak találjak egy darab kenyeret valahol.

Új hozzászólás Aktív témák