Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • batman91

    őstag

    válasz Habugi #3530 üzenetére

    Nálam sem voltak kitörések, de még az időjárás sem változott. Agropromba beragadt küldetés nálam is volt ,de amikor újrakezdtem és kipipálódott akkor nálam ugyanúgy nem volt kitörés és időjárás. Reméljük a következő patch ezt is javítja.

    "A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

  • sagajr78

    tag

    válasz Habugi #3530 üzenetére

    A kitöréseknek nincs közük a beragadt küldetésekhez. Küldetésben ha jönnek akkor azok eleve jönnének.

    Állítólag (ezt a GSC lost alpha részlegében olvastam) akkor bukkan elő nem feladathoz rendelt kitörés, ha sokáig mászkál az ember egy adott pályán és kisebb feladatokat végez. A sokáig nem tudom pontosan mit jelent, de részemről eddig 5 alkalommal kaptam soron kívüli, nem feladathoz script-elt kitörést (1 blowout-ot és 4 pszichikai vihart). Volt amelyik simán csak jött miután már vagy két és fél órája ugyanazon a térképen barangoltam, volt ami előbb csapott le rám miután egy rakás feladatot végeztem cordon-ban a pda-n keresztül felvéve azokat és a sztorival nem haladtam.

    Beragadt küldetésem meg nekem is van (olyan ami nem javítható egy egyszerű map visszatöltéssel, egész pontosan a Freedom feladat mikor a vezérnek kell visszavinni egy cuccot amit nem akaródzik neki átvenni). Amellett is kaptam már spéci vihart.

    Feladatok teljesítésére meg nincs konzol parancs, így manuálisan sem lehet eltüntetni a beragadtakat. Azokra egy orvosság van, újrajátszani azt a feladatot ami beragadt.

    miklos3391:
    Jövő hét elejére van ígérve a következő patch aminél teljesen új játékot kell majd kezdeni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák