Új hozzászólás Aktív témák

  • Dhampir

    félisten

    válasz shield #5977 üzenetére

    De, ebben a verzióban az orosz nyelv is benne van, azt hallgatom, már a telepítés elején az orosz nyelvet választottam ki. :K

    Lenne két kérdésem:

    1. Az alábbi cuccokat meg kell tartani avagy eladhatóak?:

    -Jóga HPSS-1m-je
    -Jóga köpenye
    -Jóga vadászpuskája
    -Szviridov ezredes kevlár kabátja
    -Szviridov ezredes AKM-74/2
    -Báró kevlár kabátja
    -Báró Martha-ja
    -Szifon köpenye

    2.

    -Sötétvölgyben egy eltünt Szabadságos holttestét kell megkeresni, a PDA nem jelzi, amitől izgalmasabb.
    Nem kell elárulni, hogy pontosan hol van, csak annyit kérdeznék, hogy Sötétvölgyben található?
    Bejártam, de egyenlőre semmi, csak mások holttestére bukkantam.

    ----------------------------------------------------------------------------------

    Egyébként korai volt a minapi örömöm, hogy mennyivel jobb a mod az alapjátéknál, mert bár a Szeméttelepi hangár elfoglalásakor valóban hirtelen megjelentek a stalkerek (béna megoldás), viszont amint átmentem Sötétvölgybe, a PDA szerint már ismét visszafoglalták a helyet a Fosztogatók. Ha ezt tudom, nem pazarlok rájuk egy csomó lőszert, bár volt, amikor a mutánsok is ritkították a bagázst.
    Ja és üzletelni sem lehetett a banditákkal, amint közeledtem, figyelmeztettek, majd azután szétlőttek.
    A CS SGM-ben sem bugmentes. Például ebben is benne van az, hogy foglaljam el a Bolhapiacot (mikor teli van stalkerekkel) és tartsam meg (ugyan kitől-mitől?). Kipróbáltam és semmi sem történt. Ezt bug-gyanúsnak érzem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák