Új hozzászólás Aktív témák

  • emre

    veterán

    válasz dangerzone #3649 üzenetére

    Szerintem:
    Fegyvert érdemes fejleszteni, de nem mindenre.
    PL: AK gyorstüzelő fejlesztéssel, + tárral tök jó támadó, nem ragad be stb, de csipára nem szabad.
    Nem érdemes fejleszteni szerintem, mert semmire sem jó: Abakan, IL-86, TRS-301 (folyton beragadnak)
    Támadónak: Groza, AK, FN2000, G-36, tűzgyorsaság, laposság, tárméret
    Csipa: Vintorez, SVDU, SVDM vagyis Dragunov ezeket érdemes, visszarúgás, és laposságra fejleszteni. Erről sokat írtak, fejből nem tudom sorolni.

    Ruha: ajánlott: Seva suit, addig ne vessz össze a banditákkal amíg nincs fullos fejlesztésed. Exo, dettó ugyanez, csak a freedommal nem szabad balhézni.

    Pénzt keresni szvsz a trader.ltx fájl átírásával lehet a legkönnyebben. ;]

    Mod:
    Én használtam
    -Sleeping bag mod-ot. Néha egész jól jött, ha valamelyik napszakban nem akartam mászkálni akkor aludtam egy keveset.
    -Fair trade mod: szerintem egyértelmű, a cuccokat ugyanayiért kapod, mint eladod
    -Clear Sky trade mod: gazdagodás elősegítő mod, jóárasított cuccokkal. :DDD
    De csak a cklear sky kereskedőnél. Ha túl pofátlanul vásárolsz szívrohamot kap a boltos!
    -No degrading armor & weapons. egy idő után baromira idegesítővé vált hogy a fullosra fejlesztett csúzli folyton beragad, hát feltettem.
    Esetleg még:
    Full uppgrades armor&weapons: ha nem akarsz állandóan fejlesztéseket keresgélni.

    A frakciózázzal várjál a pripjat híd visszafoglalásáig. Ha ott átmész nem tudsz visszajönni.
    Ha beállsz valahova automatikusan az ellensége leszel egy másiknak és ez valszeg útját állja 1-2 fejlesztésnek, küldetésnek.

    [ Szerkesztve ]

    A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Új hozzászólás Aktív témák