Új hozzászólás Aktív témák

  • riolobo

    tag

    válasz MPowerPH #959 üzenetére

    Értem! Egyébként ha szervoruhát akar maxolni valaki akkor a hajón lévő technikusnak érdemes adni a kalibrálós cumót. Először a janovi csávókámnak adtam viszont azt a fejlesztést ,hogy lehessen a szervoruhában is futni nem tudja felszerelni. Visszatöltöttem,átvittem a részegesnek a szvadovszkon a cuccot,az meg fel tudta. Most egy aranyhal artifactal megtámogatva 102 kilót cipelek szervoruhával,és tudok sprintelni,eleinte azért utáltam a szervót mer nem tudtam.Amúgy az iránytű képződménynek tényleg van vmi különleges képessége azon kívül,hogy csomó féle védelmelemhez hozzátesz?

    Emre: A küldetést a pripyati katonák vezetőjénél vettem fel,a munkásszáló udvarán van a találka és azzal szemközti épületből kell lőni,adnak is egy puskát hozzá ha netán nem lenne,mondjuk nem hinném,hogy errefele bárki úgy járkál,hogy ne lenne vmi ütős csúzli a zsákjában((: Közben voltam az x8-ban és simán bementem az ajtón amit írtál,nem tudom,hogy kellett e hozzá a kártya mivel szimpla vasajtó volt. Csak vigyázni kell mer mozgó áramütéses anomália mászkál ott. Viszont gyanítom,hogy nem mindent találtam meg a komplexumban mivel,egyik részen hallok egy burert morogni néha de nem találom sehol.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák