Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fredy02

    tag

    válasz mezis #36517 üzenetére

    Először is köszönöm az eddigi segítséget és hogy időt fordítasz rám! :)

    Router nincs pluszban, ami van esetleg az egy wifi repeater, ha úgy jó hogy pl a tplinkhez kapcsolódok 5 eszközzel + a repeater, a maradék 5 eszköz meg a repeater hálózatához kapcsolódik. Vagy amit még érdemes lehet kipróbálni az hogy a router tud vendég hálózatot létrehozni, mi lenne ha a vendég és a rendes közt osztanám szét az eszközöket?

    A tv csak sima smart-tv amit többnyire képernyő-tükrözésre youtube-ra meg ilyesmire használunk, tehát az adás nem netről megy. Még nem találtam arra utaló jelet hogy mivel van összefüggésben a hálózat eldobása, meg bevallom, még azt sem tudom hogy minden eszköznél egyszerre jelentkezik-e vagy csak egyet-egyet dob le ennek utánajárok még. Van valami olyan program/alkalmazás amivel lehetne monitorozni hálózat meglétét rajta lévő eszközöket?

    A router közelében nem nagyon van zavart-szóró eszköz.

    Ami még szóba jöhet az a firmware downgrade, igaz nem próbáltam az előzőt mert ahogy megvettem már beüzemeléskor frissítettem. Valamint ha esetleg hardveres hibára utalnak a jelek, még el tudok állni a vásárlástól.

    S23U

Új hozzászólás Aktív témák