Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabesz87

    veterán

    válasz kali #14128 üzenetére

    Hát azt sajna nem tudom megmondani, hogy melyik széria, mert nem vagyok ott:) Mint említettem, nem nekem lesz, hanem unokatesóméknál. 2 féle wifi vevőt is használtak, egy USB-s Asus-t, de az már régebbi, csak b/g-s szerintem (az az enyém volt azt hiszem), de vettünk tavaly egy belső PCI-s Tp-Link vevőt. Mindkettővel u.a. Rossz/gyenge jel, szakadozó net. Úgyhogy nem ezekkel van a probléma. Gép is újratelepítettem 2-3 hónapja, szóval azzal sem lehet gáz. Elképzelni sem tudom mi lehet. De hogy csak ott és csak azon a gépen ilyen szar a wifi, a környezetében más eszközökön semmi gond...hihetetlen...csak arra tudok gondolni, hogy ott abban az eldugott részben ahol van a gép, vastag a fal, vagy mit tudom én :S Legegyszerűbb az lenne ha lehúznának egy kábelt azt szeva...Kihívtunk egyszer egy T-s szakit, ő tette be azt az n-es Linksys routert (mert előtte csak a Pirelli modemről ment a wifi is). Ha jól emlékszem E3000-es. Persze fizetni kellett érte jó sokat, de ló...t nem ért, nem sokat változtatott a dolgon. Úgyhogy abban bízom, hogy ez a külső antennás Tp-Link azért kicsit többet ér.

Új hozzászólás Aktív témák