Új hozzászólás Aktív témák

  • Something_

    őstag

    Sziasztok!
    A tegnapi nap folyamán beüzemeltem egy RT-AC57U routert, digi 1000-es net mellé.
    A váltás fő oka az volt, hogy a régi router furcsaságokat csinált, mióta beköltözött a házba egy új ember.
    Családi házas övezet, egy telken van az a ház amiben én lakom és egy másik ház is, amiben az újonnan beköltözött szomszéd. Egy netet használunk, az előző lakónál nem volt gond.
    A régi router azt csinálta, hogy egyszer csak fogta magát, hálózatot jelzett, viszont nem volt net. De hálózat sem, nem lehetett webes böngészőhöz csatlakozni. Újraindítás után jó volt. Volt hogy 1 napig, volt, hogy fél óráig.
    Ezért gondoltam veszek egy új routert, habár sajna sejtettem, hogy nem ez lesz a gond, viszont az 1000es Digi miatt érett a régi router cseréje, illetve szerettem volna még pár plusz funkciót.
    Tegnap be lett üzemelve, nem volt gond egész nap, viszont este megint ugyanazt csinálta.
    Net nem volt, hálózatot jelzett, viszont nem lehetett az Asus webes felületére csatlakozni, újraindítás után órák óta jó. Kábelen sem volt se net/se hálózat és wifin sem.

    Mi lehet a gond? A digi modemjét kellene cseréltetni? HG8242H, 3 éve költöztünk ide, azóta van ez a modem.

    Köszi előre is a segítséget.

Új hozzászólás Aktív témák