Új hozzászólás Aktív témák

  • kicsiii

    tag

    Akit esetleg érdekel a két emeleten való használat.

    Többnyire a felső szinten éljük az életünket, ezért ott van a dokk is az S50 nek. Nagyon szeretem és elégedett vagyok a porszívóval. Imadjuk. Viszont 2-3 naponta az alsó szintet is takarítjuk. Annyit teszek, hogy leviszem a gépet, gombbal beindítom. Feldob egy hibaüzenetet, hogy nem megfelelő a térkép, és újratérképezi az alsó szintet, de teljesen rendben szépen kiporszívózik. Mikor végez kapok egy értesítést, hogy befejezte a takarítást, de nem találja a dokkot. Felhozom, és leteszem a töltőre. A következő indításnál viszont attól féltem, hogy újra kell térképeznie a felső szintet, és emiatt a Zona takarítást nem tudom egyből használni. Pl beküldeni a fürdőszobába, vagy a hálóba. Hála az égnek, amikor ráteszem a dokkra visszaáll a régi térképre ezért lehet használni az említett funkciót is. Arra kell figyelni, ha példáúl egy hasonló méretű szobabába tettem le az alsó szinten, akkor hajlamos azt hinni , hogy a régi térképen van és mintha azt szeretné kitakarítani. Érdemes egy nagyobb vagy másabb környezetbe letenni mint a dokk állomás és akkor egyből az elején észleli, hogy más a páya.

    Tudom offtopic, de nem találtam választ a neten.: Mivel a proszívó EU régiós, ezért a többi xiaomi kütyüm pl.: Okos dugókat nem látom, ezért változtatgani kell a régiót. Arra van lehetőség, hogy más eszközökön is lehessen változtatni a régión? Mert láttam itt, hogy a proszívónál megoldható. Szóval tudom a többi ilyen cuccot "EUsítani" vagy inkább a porszit kellene "kínaiztatni" ?

Új hozzászólás Aktív témák