Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axlfsi

    veterán

    válasz UberMutant #38863 üzenetére

    Őszinten szólva, így, 12h szenvedés után már kicsit én is úgy gondolom, hogy veszett fejsze nyele, de azért kíváncsi vagyok, hogy mit értett az alatt, hogy újra tudja nyitni nekem a verify linket csak előtte egyeztetnie kell valamilyen kérdésben egy releváns csapattal...

    A másik pedig, hogy gondolom nem véletlenül küldték ki tegnap azt az emailt, szóval, amennyiben frissen is megkapják a mindenféle fotót rólam, okmányaimról, logikus lenne, hogy elfogadják és nem akarják már a továbbiakban az accountom törölni.

    Szerintem inkább arról van szó, hogy volt egy félreértés részükről, elhamarkodott döntés, hogy megszüntetnék az accountomat, majd mire minden körvonalazódott és megértették, hogy ez az én accountom és én is regeltem, már nem akarják revidiálni a döntésüket, hiszen az azt sugallná, hogy tévedtek (és belátták).

    Hangsúlyozom: mindig azt kommunikálták, hogy az accountot a feleségem nyitotta(!), nem pedig az, hogy a 3+ év alatt folyamatosan a feleségem nevével ellátott kártyáról történtek topupok.

    [ Szerkesztve ]

    ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

Új hozzászólás Aktív témák