Új hozzászólás Aktív témák

  • Andralin

    aktív tag

    Srácok, ez a Revolut valami fantasztikus!

    Csináltam most egy komolyabb tesztet, amikor csütörtökön csúcson volt az euró árfolyama. Az OTP devizakártyámról rátöltöttem 1000 EUR-t Revolutra, átváltottam HUF-ra és visszautaltam a OTP-s HUF folyószámlámra.

    Először is villámgyorsan visszaért a HUF összeg, leesett az állam. Csütörtök (2-án) este 21:00-kor kezdeményeztem a Revolut appban a kifelé utalást, sima, ingyenes, nem VIP módon. Azt írta, hogy várhatóan május 9-re fog megérkezni,
    Erre másnap, pénteken 17:05-kor csipog a telóm, OTP Bank bejövő utalás Vitesse PSP-től jóváírva! Forintra pontosan ott volt a pénz, mindössze 20 óra leforgása alatt! :Y

    És így, hogy megjárattam a pénzt a UK-be meg vissza, spóroltam pontosan 4200 Ft-ot! :C Ennyivel lett volna több, ha direktben váltok OTP netbankon keresztül saját deviza és saját forint számlák között, az OTP-s árfolyam, illetve a fix 4 eurós váltási jutalék miatt! Ez mennyire durva, mekkora lehúzás már amit itthon művelnek! :U

    Azt hiszem, igen hasznos lesz számomra az a Revolut, örülök nagyon, hogy rátaláltam! :DD

Új hozzászólás Aktív témák