Új hozzászólás Aktív témák

  • Luissimo

    veterán

    válasz mano42 #4436 üzenetére

    na és ha idősebb, akkor még okos netes, de mára már nem frissithető igy butuska SAMSUNG full hd tévén nézi valaki, annak miért kellene a 4K felbontás?
    Sznobságból?
    A NTFLX-ből egy régebbi verziós app van, ami felinstallálva rendesen működik, DE AZ MŰKÖDIK. Ennyi elég a Beelinkre, meg a sok egyéb tudás, amit még lehet vele kezdeni.
    Ja, hogy el ne felejtsen KODI alatt van olyan addon, ami képes 4k-s megjelenítésre a NFLX-ből is, de ahhoz megkéne buherálni az oprendszert, CE vagy LE alatt használni a kodit, ezt meg nemakarom, hiszen a filmnézés mellett semmi más hozzáadott értéket nem adna, egyéb alkalmazások nemigen vannak rá, viszont filmnézésre kadenciahelyes.
    Youtube videok pl. jönnek 4k-ban, tökéletesen.

    Egyébiránt én a Miboxot egy 4 k-s tévéhez vettem, ami LG WEBOS 3.5, ami nemsokára szintén időbeni kifutás okán kevésbé lesz támogatva, ezért gondoltam, hogy egy ilyen megoldással androidosítom, mert abban hosszabb jövőt látok.
    Le nem cserélném a tévét semmiképpen, mert iszonyat szép képe van :)

    Nem az én hozzászólásaim, de teljesen lefedi az igazságot, akár én is irhattam volna:
    "A netflix nem támogatott ezen az eszközön hivatalosan. Vagyis 854×480, 960×540 felbontással beüzemelhető.
    Annak ellenére, hogy DRM: Google Widevine L1 / HDCP 2.2. Mert a Netflix-nek saját engedélyezési eljárása van....
    Sajnos az utódja a Beelink GT-King Pro sem tud nagyobb felbontásban Netflix-et futtatni.
    Kodi alá felrakható bővítménnyel viszont elérhető nagyobb felbontás is."
    "Amazon Fire TV Stick 4K jobb.
    Egyébként nem értem miért nem az Amlogic topikban érdeklődsz a Beelinkekkel kapcsolatban, sokan használják nagy megelégedéssel, nekem is van egy GT-Kingem, semmi probléma nincs vele, szerintem nem tudod használni."
    "
    "Amit linkeltél Beelink GT-King jó- ha nem hibás darabot fogsz ki. 922x a legerősebb amlogic soc, emiatt drága is. 9-es androiddal is talán megy a filmnézés,
    De az általam javsolt 1/4 árú is teljesen jó filmnézsére. Mexel kolléga sokat buherálja az Androidot, szerinte a Tanix gyári Androidja is egészen rendben van.
    Korábban a kínaiak közül egyedül a Tabnix csinálz oylt, hogy dual boot Android és CoreElec volt telepítve.
    Mivel én Kodival nézek filmet az meg CoreEleccel hatékonyabb én azt preferálom, De általában az Androidon is van telepítve Kodi, csak ott külön kell elindítani és lassabb.
    De nyugodtan vedd meg a GT Kinget, a reklemációk miatt csak nem árulnak már hibásat.
    Volt egy logout teszt GT Kingről olvasd el."

Új hozzászólás Aktív témák