Új hozzászólás Aktív témák

  • Sutee89

    aktív tag

    válasz Lordus #3259 üzenetére

    Közben látom sikerült neked. Szerintem ott ment el, hogy nem flasheltem egyből a stock vbmeta-t, és újraindítottam fastbootból systembe, aztán ott összekavart valamit.

    @(#3266) Lordus:
    Hivatalos innen (EEA) vagy innen (Global)
    Ha lassan jön, szólj és feltöltöm Drive-ra. :)

    A romolásról csak annyit, hogy engem megőrjít a global ROM-ok vad RAM kezelése, hogy a gyári launcheren kívül minden mást újratölt (ram mennyiségétől függetlenül), valamint valamelyik random app hetente egyszer beragad nekem és elkezdi szívni az akksit masszívan. Már a Redmi 3S és 4X-emen is xiaomi.hu-t használtam emiatt, nekem valahogy ezen sosincs gondom (remélem a Mi9SE-n sem lesz). További érvek a TWRP/root mellett nekem, hogy szeretek néhány hetente rányomni a wipe cache-re, használok néhány Tasker és magisk modult, amit már megszoktam, valamint az adblock (bár az adguard tényleg elég menő root nélkül is). De nagyrészt egyetértek azokkal is, akik nem nyúlnak a rendszerhez, mivel camera2api alapból aktív, így root nélkül megy a gcam, Titanium Backupot is már egész jól kiváltja a Google backupja (bár az fáj, hogy az alkalmazás adatok visszaállításával nem mindig boldogul), az xposed is kikopott. Viszont mivel kb. 10 perc alatt vissza lehet állítani a telót alap global romra és zárni a bootloadert, én szeretem, ha "vannak lehetőségeim" :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák