Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cjvt3o

    aktív tag

    válasz hriska #6987 üzenetére

    Ha már szóba került, ezeket a system1 / system2 -ket még nem látom át annyira, szóval lenne két kérdésem:

    1. A cwm felrakása mennyire befolyásolja a bootloader-t és következményeit ezen az eszközön? (Másképp fogalmazva, ha egy belakott system1 rendszer után updaterrel felrakok egy cwm-et, kell-e valamit tenni ahhoz, hogy a korábbi rendszer zökkenőmentesen induljon (mittomén bejegyzés vagy jogosultság fixek, nota bene system1 újratelepítése, vagy backupból visszahúzása, stb.)

    (Nem vonatkozik ez a kérdés a "data" szétparticionálására, olyankor értelemszerű, hogy minimum backupolni kell előtte, majd visszarakni az új datára a régi contentjét, ámbátor itt meg az érdekelne, hogy hogyan "végződik el" a system1->data1, system2->data2 párosítás, mivel saját kútfőből azt gondolnám, ez eltérő fstab szerkesztést követel.)

    2. A rendszer "gyári" partíció és fstab kiosztásáról nem tud vki forrást (linket)?

    3. És valami egészen más: V6 4.11.28 (by vagyula)-n hol / hogyan lehet beállítani azt, hogy tárcsázáskor, amikor a hívott fél fogadja a hívást, ne egy fémharang pendüljön a hívó fülébe, hanem mondjuk csak diszkréten rezegjen egyet?

    4. És valami még inkább egészen más: a zenelejátszót be lehet úgy állítani (ahogy még a miui 2-ben is volt), hogy a hangerő gombok folyamatos lenyomására léptesse a playlist-et, rövid lenyomásra viszont "csak" hangerőt állítson?

    Ez már megint négy kérdés, újfent nem számítottam a spanyol inkvizícióra...

Új hozzászólás Aktív témák