Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cizoe

    őstag

    válasz tildy #38 üzenetére

    Mindennapi használat során nincs annyi tömény js kód hogy ezeket ennyire hangsúlyosan érzékeljük.. Ez olyan, mintha az állatokat a pulzusuk szerint tennék sorrendbe. :)

  • whiz

    aktív tag

    válasz tildy #38 üzenetére

    Nem venném készpénznek azt, amit kiír ez a teszt. Legalábbis az alapján, hogy most gyorsan lefuttattam a gépemen levő böngikben a tesztet (Opera 10b, IE8, Chrome aktuális legújabb).
    Core 2 P8400 proci van a gépben, gyanítom kicsit gyengébb, mint a teszt referencia konfigjain, viszont az arányok kb. stimmelnek mindenhol. Azt jegyezném itt meg, hogy míg chrome és opera alatt szépen lefutott minden teszt (a chrome canvas tesztje nagyon durva), addig IE alatt csak az első kettő. A többinél csak némi kattogást hallottam, meg hogy írta a teszt, hogy "downloading/running test" annyit lehetett látni. De ez mindössze néhány másodpercig tartott, szóval valójában aligha futottak le a tesztek. És így kaptam 797 pontot, ami nincs messze a referencia konfigok értékétől (opera: 1882, chrome: 2796-ot ért nálam). Szóval ez kicsit "érdekes". Ha nem kapja meg a pontszámokat, akkor persze, hogy úgy néz ki mintha szar lenne. Igaz tényleg lassabb az operánál is (a tesztben), mert pl. az egyes teszt 3. résztesztjénél igen durván szaggat, míg azopera nem. De ez csak egy részteszt, többit össze se lehet hasonlítani...

    [ Szerkesztve ]

    Egy jó hacker nem kéri le a napot!

Új hozzászólás Aktív témák