Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz ceia #172 üzenetére

    Hogy jön ide most a Pro verzió?
    Arra céloztam, hogy a dobozon, de másik topikban linkelt vmi "reklámizé" kapcsán is pont a Start menüt domborították nagyon, mintha az volna fő újítás.
    "Te pedig csak bólogatsz és tapsolsz. Bocsi, de nekem ilyennek jössz le"
    Ezt most mire írod, mert a Win10 kapcsán ez rám pont nem igaz...? :N Leírtam itt, de másik topikokban is számtalanszor, hogy most nem sikerült annyira a kedvemre tenniük és nem bólogatok. De vannak olyan jó újítások, amiket igenis el lehet ismerni. 8.x-nél se azért bólogattam, mert újabb, hanem azért, mert nekem nagyon jól használható és tetszik (a flat dizájn is) + voltak számomra hasznos újításai.

    "Nem igaz, nem ezt akartuk. Még te sem."
    Insider program pont a visszajelzésekre épített, ezért is lett újra normál Start menü, ablakban futó appok, kivették a Charms bart stb, mert ezekre nyávogtak sokan. Mi ez, ha nem az igényekhez való alkalmazkodás? Az, hogy nem csináltak belőle XP klónt, vagy éppen Win7 # 2-t, hát istenem...azért az már kicsit olcsó lett volna.
    Az, hogy én nem pont ilyennek akartam a 10-est, az már másik téma. :DDD

    (#171) tomtyi: látom, ha megvan a közös nevező, akkor más a leányzó fekvése...
    Notimon, multi-boot keretében a Mint hamarabb leáll, mint akármelyik Windows (7/8.1/10). A boot terén már nem feltétlenül gyorsabb, de abban amúgy se a Mint (Cinnamon / KDE) a sebességbajnok, hanem inkább vmi Debian egy kisebb erőforrást igénylő DE-vel. Eddig amúgy az Ubuntu állt le leghamarabb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák