Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz Rickazoid #246 üzenetére

    Nem tudom te milyen laptopot használsz, v drivereztél már fel, de azért bizony fel kell tenni jó néhányat Win7 alatt. Ez, h Win7-re nem kell USB 3.0 driver meg úgy hülyeség, ahogy van, mert éppenséggel kell és eddig nem láttam olyan PC-t, laptopot, ahol natívan támogatta volna. Natív támogatás a Win8/8.1-nél van, meg vsz Win9-nél is lesz, ott akár már USB 3.1 is.
    Fájltársítás terén mindig a kép és videó formátum volt a baja a népnek, de ezt U1 már desktopos megjelenítő alkalmazásokhoz rendeli, de mint írtam manuálisan is kb. 2 perc beállítani.
    Frissítésbe ne menjünk bele szerintem, mert az nem 8.1 és nem 9 specifikus probléma, hanem minden Windows-t érint jobbára. Kíváncsi leszek 9-nél majd mennyit csiszolnak rajta?

    (#249) torreadorz: nem érdemes feszegetni ezt a driver dolgot, mert vagy jó lesz úgy, v nem...de belefutottam már a lustaságom miatt néhány BSOD-ba emyiatt. Egyébként sok boltban is biztos, ami biztos alapon 1-enként indítgatjákújra, ahogy láttam.
    De a lényeg, h 8.1-en tudsz ezekn is időt spórolni, inbox driverek és szinkronizálás miatt.
    Igen adatk, csak adtak mellé asztalt is, amit ugyanúgy tudsz kezelni és nem a másik felületen tapicskolnod.
    Ez a kijelentés akkor lenne teljesen jogos, ha aszteli gépen is egy Metro only rendszert kéne kezelned, mint táblán az RT.
    Nem rossz annyira egyáltalán a rendszer, h kiérdemelte volna a bukást, ahogy Vista sem volt, csak annál sokan azt hitték elmegy a régi P4-es 512 MB RAM-os szemeten is...
    És mivel 2023-ig támogatott, ahogy 7-ről, úgy 8.1-ről se fog mki fejvesztve 9-re váltani, ahogy sok cég, hivatal, oktatási intézmény, aki nem váltott zömmel Win7-re, nem hiszem, h csak ezért újra megteszik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák