Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz flanki #10108 üzenetére

    Én is A2 Lite-re váltottam,remek készülék,csak 4/64-re,okulva az SD kártyás tárhelynek formázás nyűgjeiből,és kellett is,mert félig van,megfontolandó még az a felár is!
    A Thor,bár baja nincs,csak az ismert bugjai,ment az asszonynak,és boldog vele nagyon.Egy ócskább telója volt,sokat küzdöttünk,hogy telefonálni is alig tudtunk,olyan lassú volt,felvenni se tudta,szerencsére eldobta magát benne a flash.
    Az új telóval rá kellett jönnöm,hogy hát elszállt az idő a Thor felett... :( Pedig szerettem,minden nyűgből kimaradtam,DE a kamera,a kijelzőminőség és méret,az 1 napos akksi(3 napot bír a Lite,de marad 30%,pedig játszogatok is) azért durva.Észre se vettem,míg meg nem próbáltam egy MI Note 4x-et szerviz kapcsán... :Y
    Hiába na,míg az ember nem néz körül,azt hiszi,a Thor jó.Nem,nem az.Az árából/kicsit többért sokkal külömbet kapni már.Családtagnak lepasszolni jó,aktív usernek már karcsú,buta kinézetű,kicsi valami.Kamerailag meg...télvíz idején vállalhatatlan.A barinőm képtelen volt lekapni a karácsonyi falu közepén,fényben normálisan este,odaadtam a Lite-t,az 100%-os képet csinált...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák