Új hozzászólás Aktív témák

  • Gtaati

    őstag

    Helló Mindenki!

    Nálam kb 7 hónapja megy az LG 55B7-t és lassan 2100 óra benne van, filmek játék tv műsor stb, pl: az asszony otthon van a gyerekkel és van hogy a nagyon jó mese csatornák sok-sok órán keresztül mennek rajta, illetve monitornak is a tv-t használom a gép mellett, böngészésre (nincs a tálca elrejtve), játékokra: The Division az egyik kedvenc amiben azért van statikus tartalom és volt h egy nap több mint 10 órán keresztül ment rajta és összességében több száz órát... Nálam se beégés se ghosting nem jelentkezett. Igaz én csak egy átlag felhasználó vagyok és nem arra hajtok, hogy be tudom-e égetni az oled-et.

    Lehet sokan hülyeségnek tartják, de a gyakorlat azt mutatja legalábbis LG részéről, hogy a dobozból kicsomagolva tv-t nagyon nagy oled fényerőn megy az első perctől kezdve, amit érdemes levenni 50-re vagy sötét szobában még lentebbre és változó tartalmak mellett nem nagy oledfény mellett járatni az első 100 órában, mert a tapasztalatok alapján az első órákban a legérzékenyebb a panel a nagy oledfény melletti statikus tartalomra!

    Remélem tudtam leendő vásárlóknak segíteni és tapasztalatot megosztani:)

Új hozzászólás Aktív témák