Új hozzászólás Aktív témák

  • Pingüino

    senior tag

    válasz Busterftw #406 üzenetére

    Nem tudom, tisztában vagy-e a "többség" és a "pár ember" fogalmakkal, de láthatóan nem jól használod őket. ;]

    Az Intelnek és az AMD-nek meg max. az össz piac van meg. Mivel egyáltalán nem biztos, hogy minden dobozos proci a végén a polcon köt ki, ahogy az sem, hogy minden tálcás proci OEM gépben. Van mindkettőre ellenpélda. Biztos számaik nekik is csak arról vannak, hogy összesen mennyit adtak el. Hogy abból a lánc sokadik szereplője éppen egy kisker, vagy egy OEM, arról csak megközelítést tudnának adni.

    Affölött meg megint csak elegánsan átsiklottál, hogy mint mondtam, egyszerűen belinkeltem neked a google kereső első 3 találatát. Van több is. Amit kiemeltem, mivel kérdeztem, hogy "Mennyit linkeljek?" Ha nem nézel utána, az nem baj, csak ne csinálj úgy, mintha nem mondtam volna, hogy van.

    Azt meg már nem tudom, hányszor írtuk le neked, hogy olyan statisztika nincs, ahol minden egyes embert megkérdeznek. Mindig egy reális mintaszámmal dolgoznak, amit még képesek feldolgozni, de a társadalmi, nemi, vallási, etnikai, stb. vonatkozásokat tekintve lehetőleg homogén, mert így lehet alkalmazni a teljes népességre. Ha ezt nem tudod, akkor javaslom, mélyedj el kicsit a statisztika tudományában.

Új hozzászólás Aktív témák