Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vicze

    félisten

    válasz sb #130 üzenetére

    Aki nem azt mondja, hogy jelenleg nem a Samsungnak van a legjobb és legmegbízhatóbb SSD terméke, az kb. nem ért hozzá szint. Lehet mondogatni az Inteleket, de még mindig fasorban sincsenek se a 840 Pro-hoz, a 850 Pro-hoz képest meg még az SLC-sek se érnek fel éppen, nem véletlen a 10év gari.
    Az hogy van olyan termékük is ami szar, ez is vitán felül áll, de a gyártó összes termékét leírni, óriási hülyeség.

  • aginor

    addikt

    válasz sb #130 üzenetére

    Olvass vissza, láthatod a véleményemet a témában, most írom le útóljára, ha nem érted, akkor mindketten így tártunk.. A gyártó termékeit nem írtam le, mind azt korábban is kifejtettem, jelenleg 2db Samsung merevlemez üzemel a gépemben. Annyit írtam, hogy a cég hozzáállása miatt egyelőre ÉN (csakis én) kerülöm az SSD-iket. Ez a jövőben változhat, mert a fejlesztései jók.
    Amúgy érdekes nézeteid vannak neked hallod-e, látom, az olvasatodban lassan eljutok addig, hogy náci vagyok, gratulálok. Azt meg, hogy mikor, mit, és kitől veszek, had én döntsem már el, ha megengeded.. Én a Te hozzáállásodat nem értem. Veszel egy terméket, ami hibás, nem cseréli, benne hagy a gyártó a slamasztikában vele, de te veszel még eggyet, de saját bevallásod szerint ez a tuti és továbbra is csak Samsungot fogsz venni, mert az milyen jó.. Komolyan nem érted, de nem baj, mert nem is kell. :F

    vicze1: a fentiek neked is szólnak. :P

    [ Szerkesztve ]

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Új hozzászólás Aktív témák