Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz aginor #135 üzenetére

    Nagyon off, de ha magadra veszel olyat amit nem igaz rád ill. hülye következtetéseket vonsz le attól náci nem leszel max totál idióta.

    Összefoglalnám akkor csak neked, csak most:
    1. Ha nem általánosítasz egy cégről 1 termékük/hozzáállásuk alapján hanem értelmesen gondolkodsz akkor nem neked szólt ez a rész, miért veszed magadra?
    2. De ha mégis ilyen általánosító, előítéletes, szemellenzős lennél a Samsunggal szemben akkor sem mondta senki, hogy másban is az lennél. Ez ilyen logika dolog... nem következik belőle.
    3. A Logikád mellett a szövegértésed sem a legjobb. Sikerült a sztorim ellentétét leírnod. Csak tudnám mit olvastál félre? Ismétlem: van 2db 840EVO-m. Akkor vettem amikor nem tudtam, hogy hibás. Akartam venni harmadikat, de nem fogok venni ezek után. Még akkor sem ha - nálam - a fix után már semmi baja a régi 840 EVO-imnak se, nem lassultak be újra.
    Slamasztikában nem hagyott a Samsung, ezt is írtam, mert folyamatosan ment az SSD, most sem kellett 2-3 hétre szervízbe adni. Ha nem tudják megjavítani (másoké, mert ismétlem: az enyém most is jó!) akkor meg lehet, hogy csere is lesz még, nem gondolod? Ha használhatatlan lenne vagy kiesett volna 2 hétre a használatból akkor ott verném az asztalt náluk elhiheted. Munkagépben van, használom folyamatosan, nem lennék el nélküle egy napot sem.
    Na most ugyanazt leírtam de még mindig f*ngom sincs honnan vetted az ellenkezőjét, hogy veszem a tudottan hibás cuccokat és ezt is tervezem a jövőben is. :W :C

    4. És a slusszpoén: Egyébként meg kurvára offtopic témában böfögtél hozzá a hsz-emhez, így indult az egész. Mert leírtam, hogy az első rossz SSD-jük. Beírtad, hogy rosszul tudom. Király vagy, mert neked volt igazad. De hogy ennek mi a f*sz köze van a 840 EVO témához vagy a fenti 3 ponthoz: tehát egy normális ok-okozati gondolkodásmódhoz azt rohadtul nem tudom.
    Még egyszer leírom: IGAZAD VOLT! IGEN, TÖBB HIBA IS VOLT MÁR SAMSUNG SSD-kkel.
    Ettől függetlenül minden más igaz amit leírtam:
    - A Samsung technológiailag a többi SSD gyártó előtt jár.
    - Máshol, mással ugyanúgy voltak/lesznek hibák, ahogy a Samsungnál is. Sokaknál ennél durvábbak.
    - A hülyék akik érzelemből vesznek valami (nem te, mert te nem így állsz hozzájuk) azok hülyék és kész.
    Részemről lezártnak tekintem a témát. Mindent elmondtam amit lehetett. Innentől intelligencia kérdése...

Új hozzászólás Aktív témák