Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz biker_kolee #116 üzenetére

    amúgy csak annyit lehet javasolni a normálisabb fiataloknak, hogy ne kövessék birkamódjára a hasonló embereket... hanem sz@rjanak nagy ívben a dolgaikra... ők meg csináljanak azt, amit szeretnek, stb... mert tényleg rengeteg nagyképű kis köcsög van, akinek pénze van sz@rásig és azt hiszi h mindent megtehet... anno még középsuliban volt egy osztálytársam, akinek az apja nagymenő ügyvéd volt és előbb kapott a gyerek egy vadiúj opel omegát, minthogy jogsija lett volna... ki nem állhattam, mert irtó bunkó/lekezelő volt majdnem mindenkivel, aki nem nyalta a seggét... (sejthető volt, h közülük is többnek tele volt a töke a dolgaival, de soha nem szóltak neki...) történt egy eset, hogy középsuli első évben, utolsó nap az egyik lány az osztályban kért az osztálypénzből egy 5ezrest, h valami ajándékot intézzen az ofőnek... a lánynak rosszul adtak vissza (talán 1-2ezerrel vágták meg a boltban), a gyerek meg után vele is nekiállt köcsögösködni, hogy "meglopta az osztályt"... nem is tudom milyen órán b@szogatta, én meg már rohadtul untam a fejét... mondtam neki, h gyorsan állítson magán... ezen felkapta a vizet, hogy: "mit ugatok neki, majd szünetben találkozunk..." mondtam neki, h várom szeretettel... :) jött is volna nekem, mire bal kézzel jól megfogtam a nyakát és kicsit felraktam a falra... a hatás kedvéért meg jobbal ütöttem még párat bütyökkel a vállába... jól a porcba, hadd érezze... (nem akartam fejbeverni, nehogy látható sérülései legyenek és én szívjam meg... pedig nem ártott volna) ő is próbálkozott, szorongatta volna a nyakam, de annyi erő volt benne, mint egy 10éves lányban... jópáran ott voltak az osztályból és sorba odajöttek és beolvastak neki, hogy mekkora f@sz/bunkó/paraszt, stb... egyáltalán nem számítottam rá és nagyon jól esett... aztán vörösödött egész órán a gyerek feje... de legalább később moderálta magát... volt még egy másik esete osztálytárs csaj volt (bokszoló) pasijával, aki kb 190magas meg 100-110kg szín izom... az is befenyítette...

    kicsit bő lére engedtem, de rühell(t)em mindig az ilyen embereket... és tudom, hogy csomó normális gyerek lenne, csak a birkaszellem miatt lesz olyan elcseszett, amilyen... ha pedig kiállna magáért és tenne a környezete elvárásaira magasról, sokkal normálisabb élete is lehetne... jah, de akár az egész hülyeséget vissza lehetne vezetni a sok szutyok kereskedelmi adós adásra is... szerintem idióta "my sweet 16th birthday" meg hasonló műsoroknak sokkal rosszabb nevelő hatása van, mint a 18+-os horrorfilmeknek és társaiknak... komolyan az ilyen műsorok meg a hülye klippek nevelik bele a gyerekekbe, hogy az értékeket a pénz/vagyon/hatalom/csillogás képviseli... holott sokkal egyszerűbb dolgokban kellene keresni... most játszottam végig a "call of juarez"-t és aki játszott vele/emlékszik rá, akkor gondoljon a 3 sírhelyre :) nagy igazságot mutattak be ebben a játékban is ekapcsán...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák