Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz legendary #120 üzenetére

    magyarul ha mindenki hülye, akkor kövesse a maradék is birkamódra, mert neki is alkalmazkodnia kell? ezzel a filozófiával nem értek egyet... egyébként én amikor anno pofont kaptam tanártól, megérdemeltem és inkább meghúztam magam... elvileg a tanárnak kellene nevelnie a gyereket az iskolákban, ha olyan az adott gyerek... lassan oda jutunk, hogy a gyerek leköpheti/megütheti a tanárát és semmit nem kap, a tanár meg csak rá sem szólhat... írtam, hogy elítélem az agressziót, de rengeteg olyan helyzet van, amikor szükséges... csomó hülyegyerek szép szóból nem tanul... helyi iskolában történt olyan, hogy egyik túlkoros gyerek verte rendszeresen az iskolatársait (jóval kisebbeket) meg a tanároknak is visszabeszélt, stb... aztán egyszer a tesitanár kihívta egy szabályos meccsre, aminek az lett a vége, hogy kapott 1-2 pofont a gyerek, majd a tanárt és az igazgatót is elítélték... ez a nagy liberalizmus... mindenki csak 1oldalról gondol bele... te is: "Ha lesz gyerekem és a tanár adna neki egy "sallert" azt hiszem én is adnék a tanárnak de úgy igazán."... abba nem lehet belegondolni, hogy lehet h megérdemli a gyerek? mindig 2oldala van az érmének... gondolj bele abba, hogy ha lesz egy lányod... pl 13éves lesz és 1-2 15körüli hülyegyerek rendszeresen megveri a suliban meg elveszi a pénzét/kajáját... nem a tanártól várnád el, hogy közbelépjen? aztán majd szidhatod a tanárokat, hogy miért hagyták...

    munkatársam volt ilyen helyzetben, hogy egy hülyegyerek rendszeresen összerugdosta a lányát (meg a lánya osztálytársait) és egyszer amikor ő ment a gyerekért, akkor megkereste a gyereket és az apja szeme láttára adott neki egy pofont és mondta az ürgének, hogy ha ő nem képes megnevelni a gyerekét, akkor kezelésbe veszi... ez is tipikus "jólöltözött" ügyvédapuka, aki pénzzel nevel... aztán a pofon hatására odament még pár anyuka, akiknek a lányaik szintén sértettek voltak és ők is beolvastak az ürgének... az meg nem is szólt inkább egy szót sem...

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák