Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz bacsis #127 üzenetére

    én anno a tesitanáromtól kaptam egy jónagy fikást... (azért, mert kb 6odikban nagyon szerelmes voltam 1 lányosztálytársunkba és egy osztálytársam is mondta, h tetszik neki... ez meg indok volt "párbajra", amit első bevitt ütésig játszottunk... nekem sikerült megütni a gyereket... kicsit látszódott is a szeme fölött... de aztán a tanárunk, amikor látta rajta, kaptam én is tőle... én sem okoltam emiatt, mert végülis megérdemeltem...)
    előző kommentekben sem azt mondtam, hogy üsse-verje minden tanár a diákot... de egy határon túl nincs szerintem békés megoldás... (van csomó gyerek, akire nem lehet szép szóval hatni) a szülőnek van joga a tanárokat bántalmazni, a gyereknek is van mindenféle joga... csak azt felejti el mindenki, hogy nem csak jogok vannak, hanem kötelességek... pl minden diáknak joga van ahhoz, hogy normális/kultúrált körülmények között tanulhasson... és ha 1-2diák nem hagyja, hogy éljen a jogával (nem teljesíti a kötelességét), ott bizony nevelni kell... ha lehet: finomabb módszerekkel, ha pedig nem lehet, akkor durvábbakkal... nálunk anno annak is hatalmas súlya volt, ha valakit elküldtek az igazgatóhoz... most meg mi van ilyenkor? megy a szülő az ombudsmanhoz, hogy kiküldték a gyereket órához és megszégyenítették? :(

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák