Új hozzászólás Aktív témák

  • alamuszi

    senior tag

    (#371) joey20

    Ja csak tudd részemről off, ha lett volna az adott körülmények között létjogosultsága a MAC-nek, akkor az lett volna, de az sajna nem support amit itthon művelnek a MAC kereskedől, az csak egy vicc. Így aki akar vegyen MAC-et, viszont sajna a Magyar üzleti világban nem játszik a MAC. És ezt nem én mondom, mint a MAC nagy magyar Mumusa :D. Hanem így van.

    Na szia, aztán szól, ha nem csak egy két dolgon tudtok lovagolni, és nem ragazkodtok a Magyarországon feleslegesen drága dolgokhoz, mivel nem hiszem, hogy egy átlaguser számára pont az lenne a fontos, hogy milyen panel van benne (IPS vagy TN), vagy pont olyan legyen, mint az IMAC, szerintem egy magyar piacon ezek a dolgok nem fontosak. (Kétlem, hogy az átlag magyar vásárló 300 000 Ft körüli összeget szán egy gépre, akkor akkor az pont IMAC-et is vesz kivévve azt a kis %-ot aki célzottan veszi azt). Aki ennyire ragaszkodik ehhez a felálláshoz, az nem hiszem, hogy komoly tapasztalattal rendelkezik a magyar informatikai piacon, mint inkább az érzelmei, vagy a magyar nemzetre jellemző renkívüli felvágással rendelkezik (plazma tv, feleslegesen megvett nagy autok, MAC stb), "betegségben szenved" (félre ne értsd nem személyeskedem senkivel, veled sem, csak vannak tények). És nem azért írtam, hogy válaszolj, csak leírtam a véleményem, így ebben a fórumban úgy utoljára, aztán lehet válaszolgatni, de véleményem még lehet az ami nem a tiéd ugye? :)
    Hello!

    [ Szerkesztve ]

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

Új hozzászólás Aktív témák