Új hozzászólás Aktív témák

  • Xero

    nagyúr

    válasz cucka #354 üzenetére

    És mégis ki lenne ennek a gépnek a célközönsége? Komolyan, gőzöm nincs, szerintem ez egy drága, játékra korlátozottan alkalmas otthoni gép, és ennél nem több.

    Sorolom a célközönséget:
    - Mindennapi felhasználó aki vagy nem akar vagy nem tud foglalkozni a géppel, vírusokkal, rendszer tutujgatással.
    -Hardcore userek akik egy unix rendszer sokoldaluságát és egy mindennapi rendszer kezelhetőségét, kiforrottságát kívánják egy időben használni.
    -DTP
    -Video editing
    -Hang editing, recording

    Soroljam tovább? Ezt a korlátozottan alkalmas játékra dumát pedig végképp nem értem. Ugyan úgy fel lehet rá rakni akármilyen Windows OS-t és ugyan úgy lehet vele játszani mint bármilyen más WinPC-vel.

    De hogy megnyugtassalak sorolom én mire használom pl a MBP-t mióta megvettem:

    -szokásos otthoni dolgok: internet, mail, im, zene hallgatás, video nézés, letöltés, file mozgatás, fénykép rendezgetés
    -DTP munkák: fotó utómunka, szórólapok-plakátok készítése néha munka szinten
    -Video vágás, renderelés otthoni és amatőr célokra
    -weboldalak elkészítése, karbantartása frissítése
    -Java fejlesztés, tesztelés munka szinten
    -egyetemi apró-cseprő dolgok elintézése
    -friss játékok kipróbálása akár osx-en akár windowson, Counter-Strike 1.5 rendszeres futtatása :D

    Ha ez valakinek szűk kör akkor emelem kalapom! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák